Kogel Mogel Rekomendacje Kogel Mogel - Michelin 2017 Kogel Mogel w Gault & Millau Polska 2016 Kogel Mogel - rekomendacja NG Traveler < Kogel Mogel - rekomendacja Le Parisien Kogel Mogel - rekomendacja Belfast Telegraph Kogel Mogel - rekomendacja UP Kogel Mogel - rekomendacja Trip Adisor Kogel Mogel - Najlepsza gęsina

O restauracji

Tuż przy krakowskich plantach, krok od Małego Rynku i Bazyliki Mariackiej  „ukręcił się”  Kogel Mogel- restauracja w której sztuka kulinarna polskiej kuchni ukazana jest w innym wymiarze. Tutaj gdzie we wnętrzach pełno haftowanych krakowskich obwarzanków, gdzie malowane kurki złotopiórki znoszą złote jaja, a imponująca winiarnia połączona z cudownym ogrodem obfituje w wina z najlepszych winnic świata, można kosztować tradycyjnych polskich potraw w nowych niespotykanych aranżacjach.

Chcemy żeby Kogel Mogel stał się kulinarną ambasadą tradycji w nowym wydaniu, w takim, które zaskakuje, cieszy i oko i zmysły oraz oczywiście jest przepyszne i zaspokoi Państwa gusta.Dlatego podajemy tradycyjnego tatara podwędzanego drewnem bukowym, smażone gęsie wątróbki na sałatach z karmelizowaną gruszką i jabłkami, comber z sarny podany z solidorem i podgrzybkami czy też nóżkę z gęsi confit z sosem ze śliwki suskiej sechlońskiej. Nie brakuje też tradycyjnych dań - dbamy jednak o to, by były to potrawy szczególne, jeśli pierogi - to ręcznie lepione z farszem wartym grzechu.  Na deser zaś serwujemy nasz specjał -  świeże owoce pod koglem moglem zapiekane w piecu.

Nasz serwis managerski i kelnerski dba codziennie z najwyższą starannością o to, by czuli się Państwo wyjątkowo podczas kulinarnej podróży w Koglu Moglu.
 
 

Letni Ogród


Latem Kogel Mogel rozkwita bujnymi hortensjami w kolorze róż i błękitu i pnącym bluszczem po zabytkowych murach kamienicy. Ogród staje się wytchnieniem od zgiełku miasta i pozwala na relaks w samym centrum Krakowa. W ciepłe wieczory zapraszamy od czwartku do niedzieli na koncerty na żywo, które dopełniają urokiem nasz ukochany zakątek.