Kogel Mogel Rekomendacje Kogel Mogel - Michelin - Main Cities of Europe 2015 Kogel Mogel w Gault & Millau Polska 2015 Kogel Mogel - rekomendacja NG Traveler Kogel Mogel - rekomendacja Peti Fute Kogel Mogel - rekomendacja Le Parisien Kogel Mogel - rekomendacja Belfast Telegraph Kogel Mogel - rekomendacja UP Kogel Mogel - rekomendacja Trip Adisor Kogel Mogel - Najlepsza gęsina

O restauracji

Tuż przy krakowskich plantach, krok od Małego Rynku i Bazyliki Mariackiej  „ukręcił się”  Kogel Mogel- restauracja w której sztuka kulinarna polskiej kuchni ukazana jest w innym wymiarze. Tutaj gdzie we wnętrzach pełno haftowanych krakowskich obwarzanków, gdzie malowane kurki złotopiórki znoszą złote jaja, a imponująca winiarnia połączona z cudownym ogrodem obfituje w wina z najlepszych winnic świata, można kosztować tradycyjnych polskich potraw w nowych niespotykanych aranżacjach.

Chcemy żeby Kogel Mogel stał się kulinarną ambasadą tradycji w nowym wydaniu, w takim, które zaskakuje, cieszy i oko i zmysły oraz oczywiście jest przepyszne i zaspokoi Państwa gusta. Dlatego podajemy tradycyjnego śledzika, ale pod pierzynką z buraczków, sałaty z duszoną gruszką i smażoną na złoto wątróbką, comber z sarny z sosem piernikowym pod rozmarynem, czy też polędwiczki z konfiturą figowo- jabłkową. Nie brakuje też tradycyjnych dań- dbamy jednak o to by były to potrawy szczególne, jeśli bigos, to tylko z najlepszych składników i tylko taki który był przygotowywany przez kilka dni- taki daje gwarancję pełni smaku, jeśli pierogi- to ręcznie lepione z farszem wartym grzechu.  Na deser zaś serwujemy świeże owoce pod koglem moglem zapiekane w piecu oraz nasz specjał kruchutką bezę z waniliowym mascarpone i świeżymi truskawkami- deser który w zmysłowy sposób łączy smaki.

Nasz serwis managerski i kelnerski dba codziennie z najwyższą starannością o to, by czuli się Państwo wyjątkowo podczas kulinarnej podróży w Koglu Moglu.
 
 

Letni Ogród


Latem Kogel Mogel rozkwita bujnymi hortensjami w kolorze róż i błękitu i pnącym bluszczem po zabytkowych murach kamienicy. Ogród staje się wytchnieniem od zgiełku miasta i pozwala na relaks w samym centrum Krakowa. W ciepłe wieczory zapraszamy od czwartku do niedzieli na koncerty na żywo, które dopełniają urokiem nasz ukochany zakątek.